MENU
Shporta

MINI GPS PER MAKINEN TUAJ

MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
-40 %
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ

MINI GPS PER MAKINEN TUAJ 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  GPS

Gjatesia : 2 inch

Pesha : 20 grame

Frekuenca : 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz

Monitorimi : monitoron levizjen e makines ne kohe reale

Detaje : 

GPS eshte zgjidhja perfekte per ju nese keni nevoje te gjurmoni automjetin tuaj dhe sendet tuaja me vlere . GPS eshte me perberje magneti dhe materiali i tij eshte rezistent ndaj ujit duke ju lejuar ta ngjisni ne cdo automjet ose aset e cila suportohet gjithashtu edhe nga 2 magnete te fuqishem te vendosur tek GPS.

Mjafton te vendosni nje karte SIM te cdolloj operatori telefonik dhe ne kohe reale monitoroni vendodhjen e mjetit tuaj ose sendeve tuaja me vlere nepermjet telefonit, tabletit, PC etj

Deshironi te dini vendodhjen e makines, femijeve, adoleshenteve, bashkeshorteve, personave te moshuar, sendeve me vlere etj  ne kohe reale, kjo eshte pajisja qe jua mundeson !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
4,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: GPS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.