MENU
Shporta

Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04

 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
-20 %
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04
Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04

Super Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Basesus Encok W04

Lidhja : Me bluetooth versioni 5.0

Koha per muzike : 3-5 ore

Koha me kutine e karikimit : 20-25 ore

Distanca e transmetimit : 10 metra

Kapaciteti i baterise : 

  • 300 mAh kutia mbajtese e karikimit
  • 30 mAh kufjet

Vecori : kunderujit, kutia mbajtese suporton edhe karikimin wireless etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,999Leke
4,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baseus Encok W04
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.