MENU
Shporta

Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB

Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
-26 %
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB

Samsung Galaxy S8 Plus | Smartphone | RAM 4/ 6 GB | Memorie 64/ 128 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 7.0

Dimensionet : 148.9 x 68.1 x 8.0 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo )

RAM/ Memorie : 4GB /  64GB ; 6GB/ 128GB

Karta Grafike : Mali-G71 MP20 - EMEA  Adreno 540 -USA & CHINA

Ekrani ( Dispaly ) : 6.2 inch Super AMOLED

Rezolucioni : 1440 x 2960 pixels

Kamera : 12MP / 8MP

Kapaciteti i baterise : 3500 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
36,899Leke
49,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy S8 Plus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.