MENU
Shporta

Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''

Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''
Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''
Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''
-11 %
Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''
Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''
Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''
Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''

Laptop HP EliteBook 8570p 15.6''


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Laptop 

Marka : HP

Modeli : HP EliteBook 8570p

Sistemi Operativ : Windows 7 Professional

CPU (Proçesori ) / Shpejtesia : Core i5 / 2.8 GHz

RAM : 4GB 

Teknologjia e Memories: DDR3 SDRAM

Hard-Disk : 250 GB

Karta Grafike : Intel HD Graphics 4000

Ekrani ( Dispaly ) : 15.6 inch 

Rezolucioni : 2560 x 1600 pixels


Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
25,899Leke
28,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HP EliteBook 8570p
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.