MENU
Shporta

Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC

Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
-6 %
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC

Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kompjuter 

Marka : HP

Modeli : HP Copmaq 8200 Elite CMT

Dimensionet : 7.00'' lartesi x 17.60'' gjeresi x 18.00'' thellesi

Sistemi Operativ : Windows 7 Professional 64 bit

CPU (Proçesori ) / Shpejtesia : Core i7-2600 / 2.5 GHz

Teknologjia e Memories: DDR3 SDRAM

RAM : 4GB 

Hard-Disk : 500 GB


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
18,899Leke
19,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HP Compaq 8200 Elite
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.