Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

More views

Karikues Baseus Fast Charger per Makine Type C Me Bluetooth dhe Mp3


Gjendja: MagazinePorosit me whatsapp

Tags: Karikues Baseus Fast Charger per Makine Type C Me Bluetooth dhe Mp3

Karikues Baseus Fast Charger per Makine Type C Me Bluetooth dhe Mp3

Karikues Baseus fast charger me bluetooth per iPhone Samsung etc.

 • Bluetooth 5.0  siguron distance transmetimi me te madhe dhe me te qendrueshme 
 • Ka tre porta : dy porta USB, nje porte Type C, per te karikuar tre pajisje ne te njejten kohe.
 • Suporton protokollet e karikimit uick charge si : SCP, FCP, PPS, PD3.0, QC3.0/QC4.0MTK PE+, etj
 • Tregues i nivelit te baterise :Tregon voltazhin e baterise sapo ndizet makina 
 • Me nje klik te vetem pergjigjeni ne telefonin tuaj pa e prekur telefonin tuaj .
 • Mund te degjoni muzike nga flash drive, Tf Card

Specifikime:

 • Input : DC12/24V
 • Output : 

 • USB1 output: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A
 • Type-C output: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A
 • USB2 output: 5V/1.5A
 • Fuqia totale: 36W(max)
 • Frekuenca e transmetimit: 87.5-108.0MHz
 • Distanca e transmetimit: <5m
 • Versioni Bluetooth : Bluetooth 5.0
 • Distanca Bluetooth : <=10m
 • Kapaciteti Flash disk/TF card : <=32G
 • Formati Audio : MP3/WAV/FLAC/APE/WMA
 • Modelet: universal for 12V-24V models

Kompatibel:

 • iPhone iPad iPod
 • Samsung Sony HTC LG Huawei etj. smartphone dhe tablet, power bank, computer 

Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt. 
Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Fisha RCA
Zbritje
New
Cover Mbrojtes Per Sony
Zbritje
New
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy J8 2018
Zbritje
New
Altoparlant Samsung J700
Zbritje
New
Llastik per Tonifikimin e trupit
Zbritje
New
Bateri Per Lenovo BL210
Zbritje
New
Touch Screen per Samsung Galaxy Fresh S7390
Zbritje
New
Ekran per Nokia 3310
Zbritje
New
Selfie Stick Remax Mini P5 Per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Zbritje
New