MENU
Shporta

Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger

Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
-25 %
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger

Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues MP3 per Makine

Marka : Baseus

Lidhja: Bluetooth versioni 5.0

Input : 12/24V DC

Output : 

  • USB1 --> 4.5V / 5A, 5V / 5A, 9V / 3A, 12V / 3.4A
  • USB2 --> 5V / 1.5A
  • Type-C --> 4.5V / 5A, 5V / 5A, 9V / 3A, 12V / 3.4A   

Fuqia max : 36 W\

Frekuenca : 87.5 - 108 MHz

Distanca e transmetimit : 5 metra

Distanca Bluetooth : <=10 metra

Kapaciteti Flash Disk / TF Card : <= 32GB

Formati Audio : MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA

Modelet : Universal per te gjitha modelet 12V / 24V

Vecori : Karikuesi tregon voltazhin e baterise, sherben si MP3 dhe arrin tu pergjigjesh telefonatave.

Detaje : 

Karikues Baseus MP3 per makine eshte i pajisur me 3 porta output, 2 prej te cileve jane output dhe njera eshte Type-C duke mundesuar karikimin e tre celulare ne te njejten kohe .

Ne momentin qe ndizet makina, karikuesi Baseus tregon edhe nivelin e voltazhit e baterise sapo te ndizet makina .Mjafton vetem nje klik i vetem per tju pergjigjur telefonatave ne celular .

Gjithashtu ka edhe funksionin e MP3 dhe mund te degjoni muzike nga Flash Drive, TF Card etj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,399Leke
3,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.