MENU
Shporta

Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
-21 %
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop Texas SBOX 17.3'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop Texas SBOX  17.3'' ( inch ) 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Cante Laptopi

Marka : SBOX

Modeli : NSS-19072

Madhesia : per laptope 17.3''

Dimensionet : 500 x 370 x 120 mm

Materiali : Poliester Vodootporna

Ngjyra : zeze

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,399Leke
4,299Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: SBOX
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.