MENU
Shporta

Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope

Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
-17 %
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope
Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope

Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes se Gomave | 10 cope


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Zinxhire Debore

Sasia : 10 cope

Materiali : Plastik

Dimensionet : 830 mm (gjatesi) x 20mm (gjeresi) x trashesi (190mm)

Hapi i zinxhirit : 190 mm

Shpejtesia e rekomanduar : 50 km / h

Pershtaten : Rrota 14'' deri ne 19''

Funksioni : Perdoren kunder rreshkitjes se gomave ne kushtet e motit te keq : bore, akull, balte etj.

Nuk rekomandohen : ne rastin kur rrotat jane hekuri

Nuk perdoren : ne rastet kur jemi ne rruge pa bore ose ne asfalt.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,499Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Zinxhire Debore
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.