MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth

Kufje me Bluetooth
Kufje me Bluetooth
-50 %
Kufje me Bluetooth
Kufje me Bluetooth
Kufje me Bluetooth

Kufje me Bluetooth 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Me Bluetooth

Detaje : 

Kufje me Bluetooth jane te pershtatshme per te gjitha modelet iPhone, Samsung, Xiaomi etj. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
599Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kufje me Bluetooth
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.