MENU
Shporta

Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco

Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco
Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco
Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco
-38 %
Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco
Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco
Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco
Termometer Dixhital me Infrared | Mates Temperature Hoco

Termometer Dixhital  me Infrared | Mates temperature Hoco


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Termometer

Funksionet kryesore : 

 • Matese e Temperatures - vendoseni termometrin tek balli dhe mbajeni butonin e shtypur per nje sekonde dhe ne kete menyre realizoni te gjithe procesin me vetem nje buton
 • Grumbullon te dhenat automatikisht
 • I sigurte dhe higjenik
 • I testuar klinikisht


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,999Leke
7,999Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: hoco
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.