MENU
Shporta

Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini

Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini
Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini
Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini
-57 %
Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini
Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini
Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini
Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini

Baze Karikimi per Samsung Galaxy S5 Mini


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
299Leke
699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy S5 mini
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.