MENU
Shporta

Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google

Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
-19 %
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google

Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Google Home Mini

Karakteristikat e produktit : 

Mini-Altoparlanti Google Home eshte nje pajisje smart e cila eshte e ndertuar me nje asistente google ne te. Ju mundeson qe per cdo pyetje tuajen te pergjigjet asistentja google. Asistentja Google mund te pergjigjet per motin, per trafikun, sportin, financat etj. Google Home Mini ka nevoje per WiFi, energji elektrike dhe nje celular.

Per te kontrolluar pajisje te caktuara ne shtepine tuaj duhet qe te jeni te pajisur me nje pajisje tjeter te pershtatshme smart. Per shembull, nese ju deshironi te shikoni video te caktuar ne televizorin tuaj, atehere keni nevoje per pajisjen tjeter si psh Chromecast ne menyre qe te plotesohet kerkesa juaj .

Gjithashtu mund te personalizoni Google Home Mini duke vendosur reminder, duke realizuar telefonata te caktuarta etj. 

Cdo gje qe ju i komunikoni Google Home Mini realizohet me anen e zerit tuaj !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
7,999Leke
9,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Google Home Mini
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.