MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01

Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
-20 %
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01
Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01

Kufje me Bluetooth Headphones Baseus Encok D01


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Marka : Baseus

Modeli : Encok D01

Lidhja : Me bluetooth version 4.2 

Distanca e komunikimit : 10 metra

Koha e karikimit full : rreth 2 ore

Koha per telefonata : 10 ore

Koha per muzike : 8 ore

Koha StandBy : 400 ore

Kapaciteti i baterise : 300 mAh

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baseus Encok D01
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.