MENU
Shporta

Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder

Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
-25 %
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder
Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline | Glass Desktop Bracket Phone Holder

Mbajtese Celulari Baseus me Suspension per Tavoline  | Glass Desktop Bracket Phone Holder


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese Celular

Marka : BASEUS

Materiali : kontakte silikoni kunder rreshkitjes + siperfaqe e plote xhami

Pershtatet : me te gjitha modelet smarphone 3- 9.7 inch 

Dizanji : model gjeometrik tre-dimensional

Vecori : vend i rezervuar per mbajtjen e celularit


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,999Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: BASEUS
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.