MENU
Shporta

Antene Wireless Unifi Access Point AC Mesh | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-M

Antene Wireless Unifi Access Point AC Mesh | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-M
Antene Wireless Unifi Access Point AC Mesh | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-M
-11 %
Antene Wireless Unifi Access Point AC Mesh | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-M
Antene Wireless Unifi Access Point AC Mesh | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-M
Antene Wireless Unifi Access Point AC Mesh | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-M

Antene  Unifi Access Point UAP-AC-M


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene  Unifi Access Point

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : UAP-AC-M

Rrezja : Deri ne 600'

Standartet Wi-Fi : 802.11 a/b/g/n/ac

Mjedisi : I brendshem / I jashtem

Shpejtesia 5 GHz : 867 Mbps

Porta : (1) 10/100/1000 Ethernet

Funksioni : Perdoruesit perfitojne nga nje rreze e gjere mbulimi qe shkon deri ne 600' me nje shpejtesi te transferimit te te dhenave deri ne 867 Mbps ne frekuencen 5 GHz,ne mjedise te brendshme dhe te jashtme.Keto mundesohen nga konfigurimi i brendshem i antenes 2x2 MIMO duke suportuar rrugekalime te shumfishta te te dhenave per nje lidhje ne rrjet me eficente.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
15,999Leke
17,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: UAP-AC-M
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.