MENU
Shporta

Cante Laptopi HP 17.3''

Cante Laptopi HP 17.3''
Cante Laptopi HP 17.3''
Cante Laptopi HP 17.3''
-16 %
Cante Laptopi HP 17.3''
Cante Laptopi HP 17.3''
Cante Laptopi HP 17.3''
Cante Laptopi HP 17.3''

Cante Laptopi HP 17.3''


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Cante Laptopi

Marka : HP

Modeli : TOE18AA

Madhesia : per laptope 17.3''

Dimensionet : 430 x 295 x 40 mm

Ngjyra : gri

Vecori : material rezintente ndaj ujit dhe pajisur me hapersira per celularin, laps dhe aksesore te tjere te nevojshem.

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,699Leke
3,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: SBOX
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.