MENU
Shporta

Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK

Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK
Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK
Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK
-10 %
Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK
Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK
Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK
Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK

Perforcues Sinjali Wireless-N Repeater TP-LINK 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Repeater 

Modeli : TP-LINK

Shkalla e transmetimit : 300 Mbps

Perputhet me Standartet : IEEE 802.11n , IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Pershtatet : WPA / WPA2 

Detaje  :

Repeater ose ndryshe perforcues i sinjalit te wireless-it mundeson aksesin ne rrjet te te gjithe pajisjeve te vendosur me ne skaje ose larg akses point-it tuaj. Ky produkt ju mundeson nje lundrim te shpejte dhe efikas te internetit . Zgjeroni rrjetin wireless me nje buton te vetem WPS.

Nese keni probleme me valet e wireless-it, kjo eshte zgjidhja perfekte per ju !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,699Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: TP-LINK
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.