MENU
Shporta

Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV

Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
-19 %
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV

Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV 


Pershkrimi i Produktit

Emri : Mi Box S

Marka : Xiaomi

Sistemi Operativ : Android 8.1

CPU (Procesori) : Quad-Core

Detaje :

Lidhuni me nje bote te argetimit dhe kenaqsise ne shtepi me Mi Box S. Xiaomi Mi Box S eshte i lehte per tu perdorur, suporton kanale zanore dhe aplikacionet tuaja te preferuara si: NETFLIX, VUDU, YouTube, SlingTV etj. Ka performance te larte te kapacitetit te memories dhe karte grafike ne kualitetin maksimal. 

Perjetoni pamjet mahnitese 4K HDR dhe DOLBY DTS per nje pervoje te mrekullueshme. Shikoni shfaqjet tuaja te preferuara televizive, lajme, luani lojera ose degjoni radio. 

Mi Box gjithashtu rekomandon video ne baze te preferencave personale ne YouTube dhe Google Play. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
8,499Leke
10,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Mi Box S
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.