MENU
Shporta

Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi

Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
-13 %
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi

Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Marka : UGREEN

Lidhja : Me bluetooth version 5.0 

Permasat e kufjeve : 24*14.5*23.1 mm

Permasat e kutise se karikimit : 56*39.7*29.8 mm

Kohe e komunikimit me/pa kutine e karikimit : 18 ore / 3 ore

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Perdorimi : Pershtaten automatikisht dhe lidhen direkt .Butonat me touch ne secilen prej tyre mundesojne te beni play/pause dhe te pergjigjeni ne telefonatat perkatese. Ne momentin qe kufjet ose kutia mbajtese ka nevoje per karikim ndizet drita e kuqe, kur jane te karikuara drita e kuqe fiket dhe kur jane ne low bateri pulson drita e kuqe .

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj 

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,999Leke
4,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: UGREEN
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.