MENU
Shporta

Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje

Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
-26 %
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje
Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje

Shtrydhese Agrumesh DSP | Pajisje Elektrike per Lengje


Pershkrimi i Produktit

Emri : Shtrydhese

Marka : DSP

Numri modelit : KJ1056

Voltazhi : 220-240V

Dalja (Output) : 40W

Kapaciteti : 2 litra

Nivele shpejtesie : 2

Vecori : praktike, pastrohet lehtesisht, multifunksionale

Detaje :

Shtrydhesja DSP perdoret per te shtrydhur agrume si : lion, portokall, mandarina etj. 

Me anen e shtrydheses DSP ju arrini te pergatisni lengje frutash te shijshme dhe te shendetshme !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,899Leke
3,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: DSP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.