MENU
Shporta

Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml

Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml
Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml
Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml
-30 %
Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml
Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml
Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml
Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml

Ngjites per Ekranin Y7000 110 ml


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Ngjites

Sasia : 110 mililitra

Detaje :  

Produkti perdoret lehtesisht ne industrine e celulareve, vecanerisht ne ngjitjen e ekraneve. Ngjitesi eshte lehtesisht i perdorshem dhe ka forme e cila i mundeson aplikimin ne sasi te vogla te produktit ne menyre qe te aplikohet sic duhet. Ngjitesi eshte kunderujit dhe lehtesisht fleksibel ne perdorim .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
699Leke
999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Y7000
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.