MENU
Shporta

Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix

Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
-25 %
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix

Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbulese pikniku

Marka : Romix

Dimensionet : 110 x 160 cm

Materiali : poliester

Pesha : 140 grame

Vecori : material kunder ujit

Detaje : 

Produkti eshte i markes Romix dhe perdoret si mbulese per piknik ose ndonje aktivitet tjeter te ngjashem ne mjedis jashte. Ajo cka e ben nje produkt te shumekerkuar eshte materiali kunder ujit i mbuleses . Paloset lehtesisht  dhe ze nje vend shume te vogel ne canten tuaj, duke e bere ate edhe me praktike ne jeten tuaj te perditshme.

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ROMIX
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.