MENU
Shporta

Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G20

Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G20
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G20
-9 %
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G20
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G20
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G20

Antene airMAX BaseStation AM-5G20 Sector 5Ghz 90º 20dBi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX BaseStation

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : AM-5G20-90

Frekuenca : 5 GHz

Amplifikimi : 20 dBi

Funksioni : Eshte e pershtatshme per rrjeta Point-to-MultiPoint (PtMP).

Ofron performance me polaritet dual, interference te reduktuar ndaj zhurmave dhe amplifikim te larte.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
20,999Leke
22,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AM-5G20-90
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.