MENU
Shporta

Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus

Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus
Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus
Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus
-14 %
Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus
Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus
Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus
Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus

Kufje Origjinale Apple per Iphone 6 / 6 Plus / 6S /6S Plus 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Marka : Apple

Detaje : 

Produkti eshte i markes Apple, cilesia origjinale dhe jane te pershtatshme per modelet iPhone/ iOS si psh: iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus.

Materia cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,399Leke
2,799Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Apple
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.