MENU
Shporta

Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD

Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
-6 %
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD
Antene Wireless Unifi Access Point nanoHD | Ubiquiti Networks | Antene UAP-nanoHD

Antene  Unifi Access Point UAP-nanoHD


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene  Unifi Access Point

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : UAP-nanoHD

Permasat : 160 x 32.65 mm

Perdoruesit Wi-Fi : 200+ perdorues

Mjedisi : I brendshem

Shpejtesia 2.4 GHz : 300 Mbps

Shpejtesia 5GHz : 1733 Mbps

Porta : (1) 10/100/1000 Ethernet

Funksioni : Permban teknologjine 4x4 MU-MIMO Wave 2 me dual-band pika aksesi me nje game radioje mbi 2 Gbps dhe suporton mbi 200 perdorues njekohesisht. Pajisja mundeson suport per shume perdorues ne nje dizajn te vogel dhe elegant.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
28,999Leke
30,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: UAP-nanoHD
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.