MENU
Shporta

Printer Lazer me Ngjyra HP

Printer Lazer me Ngjyra HP
Printer Lazer me Ngjyra HP
Printer Lazer me Ngjyra HP
-4 %
Printer Lazer me Ngjyra HP
Printer Lazer me Ngjyra HP
Printer Lazer me Ngjyra HP
Printer Lazer me Ngjyra HP

Printer Lazer me Ngjyra HP


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Printer

Marka : HP 

Teknologjia e printimit : me Lazer

Rezolucioni i printimit : 600 x 600 dpi

Kapaciteti i daljes : 50 flete

Ekrani ( Display ) : LED

Vecori : Perfekte per shtepi, zyre etj .


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
22,499Leke
23,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.