MENU
Shporta

Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh

Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh
Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh
Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh
-19 %
Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh
Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh
Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh
Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh

Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAh


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Power Bank

Marka : MOXOM MX-PR02

Kapaciteti i baterise : 10 000 mAh

Input ( Hyrja ) : 

  1. Micro USB 5V / 2 A
  2. Lighting 5V /2 A

Output ( Dalja ) : 

  1. Lightning 1.5 V / 2A 
  2. USB DC 5V / 2 A 

Funksioni : Perdoret per te siguruar bateri telefonit tuaj pa pasur nevojen e karikuesit. Gjithashtu nepermjet Power Bank mundesoni karikimin e dy celulareve ne te njejten kohe.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj

Material cilesor dhe rezistent !

  

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
2,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: MOXOM MX-PR02
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.