MENU
Shporta

Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R

Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
-19 %
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R
Kufje HEADSET SBOX HS-501 TE Kuqe me mikrofon| KUFJE SBOX HS-501R

Kufje HEADSET SBOX Te Kuqe me mikrofon HS-501R


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje SBOX

Modeli : HS-501R

Ngjyra : E Kuqe

Kontroll ne Distance : Po

Rezistenca e Plote : 32 Ohm

Ndjeshmeria : 116 + - 3 dB

Stili : On-Ear

Konektoret : 3.5 mm Stereo

Fuqia : 30 mW

Frekuenca : 20 - 20 000 Hz

Gjatesia e kabllit : 1.2 m

Materiali : Plastik, Lekure Faux

Detaje : Kufje per kompjuter, smartphone dhe gaming, jane te pershtatshme per lojra, per te degjuar muzike, dhe per thirrje audio dhe video.

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,299Leke
1,599Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: HS-501R
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.