MENU
Shporta

Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve

Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
-23 %
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve
Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve

Zierëse Vezesh DSP Silver | Pajisje per Zierjen e Vezeve


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Zierëse Vezesh

Marka : DSP

Modeli : me avull

Kapaciteti : 7 veze

Detaje : 

Pajisja per zierjen e vezeve eshte e markes DSP, modeli me avull dhe mundeson jo vetem zierjen e vezeve por edhe gatime te ndryshme me avull.

Perdorimi eshte shume i thjeshte, mjafton te hidhni ujin ne enen e pajisjes, ta vendosni ne prize dhe per pak minuta kur gatimet te jene gati, pajisja do te fiket vete automatikisht.

Makina e zierjes se vezeve, nje pajisje elektroshtepiake e domosdoshme ne shtepi !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: DSP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.