MENU
Shporta

Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome

Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
-33 %
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome

Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome

  

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Rripi i Apple Watch

Marka : Apple

Pershtatet : Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5

Detaje : 

Produkti eshte i markes Apple, cilesia origjinale dhe pershtatet me Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5. Materiali i rripit eshte gomë dhe eshte i diponueshem ne ngjyra te ndryshme. Apple Watch mundeson perdorimin e te gjitha aplikacioneve dhe funksioneve ne celularin tuaj duke bere te mundur mosperdorimin e tij ne cdo moment.

Material Cilesor dhe Rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Apple Watch
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.