MENU
Shporta

Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm

Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
-20 %
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm

Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Pishine

Modeli : Intex

Dimensionet : 147 cm x 33 cm

Detaje : 

Pishina Intex mund te perdoret jashte me uje ose brenda ne shtepi duke krijuar nje mini kend lojrash duke e mbushur me lodrat e preferuara te femijes tuaj. Pishina mund te fryhet lehtesisht ne pak minuta dhe paloset lehtesisht duke zene pak vend !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Intex
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.