MENU
Shporta

Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale

Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
-67 %
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale
Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale

Mbajtese Telefoni per Biciklete dhe Makine | Mbajtese Celulari Universale


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese per Telefonin 

Perdorimi : biciklete / makine

Karakteristikat :

  • Material me cilesi te larte 
  • Lehtesi ne instalim - vetem terhiqeni dhe shtrengojeni per ta vendosur tek doreza e bicikletes
  • Pershtatet me te gjitha modelet e bicikletave
  • Navigim i lehte - nuk leviz gjate ecjes me biciklete


 

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
499Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Universale
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.