MENU
Shporta

Cante Laptopi Notebook 17.3''

Cante Laptopi Notebook 17.3''
Cante Laptopi Notebook 17.3''
Cante Laptopi Notebook 17.3''
-13 %
Cante Laptopi Notebook 17.3''
Cante Laptopi Notebook 17.3''
Cante Laptopi Notebook 17.3''
Cante Laptopi Notebook 17.3''

Cante Laptopi Notebook 17.3''


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Cante Laptopi

Marka : Notebook

Modeli : NSA-7588

Madhesia : per laptope 17.3''

Materiali : Poliester 900D

Dimensionet : 475 x 395 x 210 mm

Ngjyra : zeze

Vecori : 2 ndarje te medha, xhepa shtese per mbajtjen e aksesoreve dhe rrotat te integruara duke ju dhene mundesi ta terhiqni si valixhe , te cilen e ben me praktike ne jeten e perditshme .

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,499Leke
7,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: NOTEBOOK
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.