MENU
Shporta

Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh

Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
-27 %
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh

Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAh


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Power Bank

Marka : Baseus

Kapaciteti i baterise : 20 000 mAh

Permasat e produktit : 15cm * 6.8cm * 2.5cm

Koha e karikimit  full nga fast charger : 9 ore

Koha e karikimit  full nga nje karikues normal : rreth 12 ore

Funksioni : Perdoret per te siguruar bateri telefonit tuaj pa pasur nevojen e karikuesit. Gjithashtu nepermjet Power Bank mundesoni karikimin e 2 celulareve ne te njejten kohe.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj

Perfshihet : Power Bank Baseus dhe fisha e karikimit 50cm .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,299Leke
4,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.