MENU
Shporta

Cover Mbrojtes Transparent 2.0 MM per Samsung S20 Ultra

Cover Mbrojtes Transparent 2.0 MM per Samsung S20 Ultra
Cover Mbrojtes Transparent 2.0 MM per Samsung S20 Ultra
-20 %
Cover Mbrojtes Transparent 2.0 MM per Samsung S20 Ultra
Cover Mbrojtes Transparent 2.0 MM per Samsung S20 Ultra
Cover Mbrojtes Transparent 2.0 MM per Samsung S20 Ultra

Cover Mbrojtes Transparent 2.0 MM per Samsung S20 Ultra


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
799Leke
999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung S20 Ultra
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.