MENU
Shporta

Mikro Kamera HD 1080p | Mini Camera

Mikro Kamera HD 1080p | Mini Camera
Mikro Kamera HD 1080p | Mini Camera
-44 %
Mikro Kamera HD 1080p | Mini Camera
Mikro Kamera HD 1080p | Mini Camera
Mikro Kamera HD 1080p | Mini Camera

Mikro Kamera HD 1080p | Mini Camera


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mikro Kamera

Kapaciteti : 200 mAh

Karte Memorie : TF 32G

Kamera : 12MP

Rezolucioni : 1080p

Frame : 30 fps

Koka e Karikimit : 2-3 ore

Voltazhi i karikimit : 5V DC

Perfshire : Mikrofon, rrezet infrared per te rregjistruar naten

Pershtatet me sistemet : Mac OS x 10.3.6 e lart, Win 7, Windows 2000 / XP / VISTA, Linux


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
3,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Mini Kamera
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.