MENU
Shporta

UPS per Kompjuter INTEX 1500VA

UPS per Kompjuter INTEX 1500VA
UPS per Kompjuter INTEX 1500VA
UPS per Kompjuter INTEX 1500VA
-8 %
UPS per Kompjuter INTEX 1500VA
UPS per Kompjuter INTEX 1500VA
UPS per Kompjuter INTEX 1500VA
UPS per Kompjuter INTEX 1500VA

UPS per Kompjuter INTEX 1500VA 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  UPS

Marka : INTEX

Maksimumi i fuqise: 1500 VA / 24V

Hyrja ( Input ) : 145-290 Volt

Dalja ( Output ) : 195-255 Volt

AVR : e perfshire

Frekuenca : 45/ 55 Hz


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
15,599Leke
16,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: INTEX
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.