MENU
Shporta

Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei

Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
-21 %
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Koke Karikimi 

Marka : Baseus

Detaje : 

Produkti ka nje cilesi maksimale . Dizenjimi i tij e ben ate mjaft praktik dhe te vecante. Mund ta blini vecmas si produkt ose te shoqeruar me fisha karikimi qe pershtaten me celularin tuaj.  Sherben per te karikuar modele te ndryshme celularesh si : iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj


Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
949Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.