MENU
Shporta

Kondensator Yageo 400V / 680µF

Kondensator Yageo 400V / 680µF
Kondensator Yageo 400V / 680µF
-29 %
Kondensator Yageo 400V / 680µF
Kondensator Yageo 400V / 680µF
Kondensator Yageo 400V / 680µF

Kondensator Yageo 400V / 680 MicroF


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kondensator

Modeli : Yageo

Voltazhi : 400 V

Kapaciteti : 680 µF

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
990Leke
1,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Yageo
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.