MENU
Shporta

Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW

Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
-11 %
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW
Antene PtP Wireless airMAX Rocket Dish LW 5 GHz| Ubiquiti Networks | Antene RD-5G30-LW

Antene Rocket Dish LW  airMAX RD-5G30-LW 5 GHz 30 dBi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX Rocket Dish LW

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : RD-5G30-LW

Frekuenca : Full-Band 5 GHz

Amplifikimi : 30 dBi

Funksioni : Antena mundeson performance te larte me cmim te ulet. Permban komponente me peshe te lehte te cilet ndihmojne ne perballimin e kushteve te jashtme te ashpra.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
16,999Leke
18,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: RD-5G30-LW
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.