MENU
Shporta

Te gjitha Vidat per iPhone 5C | Vida te Ndryshme

Te gjitha Vidat per iPhone 5C | Vida te Ndryshme
Te gjitha Vidat per iPhone 5C | Vida te Ndryshme
-20 %
Te gjitha Vidat per iPhone 5C | Vida te Ndryshme
Te gjitha Vidat per iPhone 5C | Vida te Ndryshme
Te gjitha Vidat per iPhone 5C | Vida te Ndryshme

Te gjitha Vidat per iPhone 5C | Vida te Ndryshme


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
79Leke
99Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone 5C
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.