MENU
Shporta

USB me Wireless Adaptor

USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
Vetem Online -33 % Vjen gjendje per 2-3 dite
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor
USB me Wireless Adaptor

USB me Wireless Adaptor


Pershkrimi i Produktit

Emri :  USB / Adaptor me wireless

Modeli : AC600

Lidhja : Wireless

Funksioni : Vendosni ne PC ose kompjuterin tuaj dhe shijoni shpejtesine e internetit per videot ose lojerat ne laptopin tuaj . Zgjidhni rrjetin me shpejtesi 5GHz per nje transmetim me te shpejte.

Shpejtesia e transmetimit : 433Mbps ne rrjetin 5GHz dhe 150Mbps ne rrjetin 2.4GHz

Suporton :

  • Windows 10  
  • Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows XPWindows VISTA, MAC  me instalimin e driverit

Perfshihet : USB me Wireless, disku i nevojshem per instalimin e driverit dhe manuali i perdorimit ..

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,499Leke
  • Stock: Vjen gjendje per 2-3 dite
  • Modeli: AC600
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.