MENU
Shporta

Adaptor Origjinal AUX femer ne Lightning (iPhone) per iPhone 7/ 7 Plus

Adaptor Origjinal AUX femer ne Lightning (iPhone) per iPhone 7/ 7 Plus
Adaptor Origjinal AUX femer ne Lightning (iPhone) per iPhone 7/ 7 Plus
-18 %
Adaptor Origjinal AUX femer ne Lightning (iPhone) per iPhone 7/ 7 Plus
Adaptor Origjinal AUX femer ne Lightning (iPhone) per iPhone 7/ 7 Plus
Adaptor Origjinal AUX femer ne Lightning (iPhone) per iPhone 7/ 7 Plus

Adaptor Origjinal AUX femer ne Lightning (iPhone) per iPhone 7/ 7 Plus


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Lidhja : pa Bluetooth

Detaje :  

Produkti eshte nje adaptor i cili konverton hyrjen femer AUX ne Lightning (iPhone) per iPhone7, 7 Plus etj. Perdoret si adaptor per makinen tuaj dhe eshte shume praktik ne perdorim.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,799Leke
2,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Adaptor
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.