MENU
Shporta

Baze Karikimi per Htc One M8

Baze Karikimi per Htc One M8
Baze Karikimi per Htc One M8
Baze Karikimi per Htc One M8
I Ri -10 %
Baze Karikimi per Htc One M8
Baze Karikimi per Htc One M8
Baze Karikimi per Htc One M8
Baze Karikimi per Htc One M8

Baze Karikimi per Htc One M8

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
899Leke
999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Htc One M8
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.