MENU
Shporta

UPS per Kompjuter Power Tree 650VA

UPS per Kompjuter Power Tree 650VA
UPS per Kompjuter Power Tree 650VA
UPS per Kompjuter Power Tree 650VA
-21 %
UPS per Kompjuter Power Tree 650VA
UPS per Kompjuter Power Tree 650VA
UPS per Kompjuter Power Tree 650VA
UPS per Kompjuter Power Tree 650VA

UPS per Kompjuter Power Tree 650VA


Pershkrimi i Produktit

Emri :  UPS

Marka : Power Tree

Tipi : Linje Interaktive ( korrigjon luhatjet e vogla te energjise )

Maksimumi i fuqise: 650 VA

Hyrja ( Input ) : 130-285 Volt

Dalja ( Output ) : 195-245 Volt

Faktori Power : 0.95-1 ( AC Normal )

AVR : e perfshire

Koha Backup : 8-20 minuta

Frekuenca : 50/ 60 Hz

Rikarikimi : me e vogel ose baras me 8 ore


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,499Leke
6,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Power Tree
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.