MENU
Shporta

Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock

Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
-53 %
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock

Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Modeli : ROCK

Detaje :  

Produkti eshte nje adaptor OTG i cili konverton hyrjen femer USB Type-C ne Lighting (iPhone) dhe realizon transferimin e te dhenave nga njera porte ne porten tjeter pa i ndryshuar permbajtjen e tyre.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
899Leke
1,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ROCK
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.