MENU
Shporta

Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021

Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
-13 %
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021
Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021

Leve Kontrolli per Lojra White Shark me Wireless | Joystick Gamepad GPW-2021 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Leve Kontrolli

Marka : White Shark 

Modeli : GPW-2021

Suporton : PC / PS2 / PS3 / Lidhet Wireless me celulare Android, tablet dhe Android TV

Perputhet me : Windows 98 / 2000/ ME / XP/ Vista / Windows 7/ Windows 8 / Windows 10

Detaje : 

Leva permban 17 butona te vendosur ne menyre ergonomike me 2 dorezat duke siguruar nje pervoje fantastike gjate lojrave. Dizanji ergonomik siguron rehati gjate seancave te gjata te lojrave. Leva eshte e pershtatshme me PC, Playstation 2 / 3, celulare Android, Tablet dhe Android TV  duke e bere me te lehte perdorimin e saj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,599Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: GPW-2021
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.