MENU
Shporta

Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD

Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD
Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD
Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD
-35 %
Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD
Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD
Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD
Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD

Dekoder Tokesor Dixhital DVB-T2 HD


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Dekoder DVB-T2

Marka : Romsat

Detaje : 

Produkti eshte i markes Romsat dhe ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet tokesore FALAS ne formatin digjital .

Me anen e dekoderit ju mund te shikoni te gjitha kanalet me kualitet HD. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me porten USB qe mund te shikoni filma nga USB-ja juaj ose realizoni lidhjen me WiFi USB .

E blen vetem nje here dhe nuk ka nevoje per abonim mujor !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
3,099Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ROMSAT
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.