MENU
Shporta

Konvertues Scart-RCA

Konvertues Scart-RCA
Konvertues Scart-RCA
-25 %
Konvertues Scart-RCA
Konvertues Scart-RCA
Konvertues Scart-RCA

Konvertues Scart-RCA


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Konvertues

Detaje : 

Konvertuesi ben te mundur konvertimin nga portat RCA femer tek porta Scart mashkull. Mjafton te klikoni butonin IN dhe konvertuesi punon. Ky produkt eshte shume i perdorshem tek lidhja e dekoderit me TV, kur ketij te fundit i mungojne portat RCA . 

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
299Leke
399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Konvertues
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.