MENU
Shporta

Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop

Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
-31 %
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop

Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Marka : Baseus

Detaje : 

Produkti eshte i markes Baseus.

Eshte nje adaptor me dy dalje:

  • AUX mashkull 
  • USB Type-C  

Materiali cilesor dhe rezistent ! Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
899Leke
1,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.